Produkcia
4 min

Vidadu is baaack. Konečne.

Dva roky. To je doba, na akú sa Vidadu stiahlo z internetu a z povrchu zemského. Žiadne nové videá, novinky, blogy, a hlavne žiadne stretávanie sa s našimi milovanými partnermi. Chýbalo nám to. Veľmi. 

Bolo pre nás dôležité všetko odštartovať vo veľkom. Zavďačiť sa partnerom za trpezlivosť, vidadu tímu za dobrú prácu a aj vám, naším sledujúcim, že ste na Vidadu ani po 2 rokoch nezanevreli a stále sa zaujímali kedy budeme konečne späť. Videli sme to. Každú jednu správu, poznámku, komentár. Ďakujeme. 

A tak sme zorganizovali Vidadu CUP. A koncom septembra sme sa s našimi exkluzívnymi partnermi stretli na jednom mieste, a spoločne sme strávili nabité 3 dni.

...

Kiežby sme vám tú atmosféru mohli nahrať na YouTube…Aha, vlastne… Boli sme live.. 

Veľa sme sa rozprávali, bavili - o práci, ale aj o živote a zážitkoch, ktoré sme počas dvoch rokov zažili. Bolo ich nekonečno. 

A nakoniec sa naši partneri rozdelili do 6 tímov a zasúťažil si medzi sebou. Každý tím celý čas bojoval za jednu neziskovú organizáciu, pre ktorú sa vopred rozhodli. A pointa? 

Všetky donates, ktoré ste nám na Live Streame poslali, putovali na dobrú vec. My z Vidadu, sme ešte pridali raz toľko a poslali Slobode zvierat, za ktorú bojoval tím Cripple Crew. Petr, Alex. Denko, Astatoro, Matoboost, ešte raz gratulujeme! 

Ktorému tímu si držal prsty ty?

...
...
...
...
...
...

Otestovali svoju fyzičku, vynaliezavosť, rýchlosť, tímového ducha a kreatívnosť pri odpovedaní na otázky, ako napr. Ktorá krajina má za národné zviera jednorožca? Vieš? Tak počkaj, dám ti tri možnosti: Havaj, Dominikánska republika a Škótsko. Ak si odpovedal Dominikánska republika, tak sa mýliš. Je to Škótsko… 

Počas eventu sme si pokecali aj s Vami, vysielali sme Live stream na YouTube, kde nám pomohol Duklock ako hlavný moderátor. Dal tomu všetkému šmrnc a vibe, na aký ste pri Vidadu zvyknutí. Ďakujeme Dušan!

Zbierali sa tiež peniaze na dobrú vec. Každý tím súťažil za jednu organizáciu, ktorej vyzbieraná suma + náš príspevok putoval. Pre Slobodu zvierat bojovali Petr, Alex. Denko, Astatoro, Matoboost, a.k.a. tím Cripple Crew. Gratulujeme k výhre! 

Počas akcie sme natočili s partnermi rôznorodý kontent, takže neboj, zážitok si nenechávame iba pre seba. Onedlho čakaj nové videá na našom https://www.youtube.com/watch?v=Q0w7-7hHJNY 

Všetko ale dáme včas vedieť na https://www.instagram.com/vidadutv/ a https://www.tiktok.com/@vidadutv . Skontroluj si teda, či máš všade follow. Nechceš predsa, aby ti niečo nové uniklo. Či?

* Podmienkou odberu noviniek pre značky a agentúry je zadanie firemného e-mailu.